شرحتعدادقیمت (تومان)

قوانین و مقررات سایت

دی وی دی خرید; دی وی دی کنکور; کتاب کنکور;خرید دی وی دی ونوس; خرید رهپویان دانش; asankonkurک آسان کنکور

......  دایره فعالیت آسان کنکور  ......

آسان کنکور به عنوان بزرگترین سایت خرید محصولات آموزشی و کمک آموزشی بصورت لوح فشرده (دی وی دی) و کتاب از شرکت ها و تولید کنندگان مختلف هم اکنون پیش روی شماست. با افتخار اعلام میکنیم چندین هزار محصول آموزشی برای انتخاب و خرید آسان تر در اختیار شماست. آسان کنکور کاملترین دایرکتوری کتاب و دی وی دی آموزشی، کمک آموزشی، کنکوری در ایران است. هدف ما همواره تامین و ارائه محتوای جذاب و پرمخاطب و با کیفیت است. در همین راستا در فروشگاه آسان کنکور به بهترین و مناسب ترین محصول آموزشی از انتشارات و موسسه بزرگ کنکوری دسترسی خواهید داشت.

......  قوانین و مقررات فروشگاه آسان کنکور  ......

 کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت آسان کنکور را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند. عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

دی وی دی خرید; دی وی دی کنکور; کتاب کنکور;خرید دی وی دی ونوس; خرید رهپویان دانش; asankonkurک آسان کنکور

 

  1. تبصره  تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت را دارند.
  2. تبصره  صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به به هیچ وجه پذیرفته نیست.
  3. تبصره  کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.
  4. تبصره  تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت را دارند.کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.
  5. تبصره  عضویت در سایت شرکت رایگان است.
  6. تبصره  به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.
  7. تبصره  هر شخص مجاز به داشتن تنها یک حساب کاربری در آسان کنکور می باشد.

دی وی دی خرید; دی وی دی کنکور; کتاب کنکور;خرید دی وی دی ونوس; خرید رهپویان دانش; asankonkurک آسان کنکور

 

 

 

آسان کنکور اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد

شماره یک رسید‌های کالا و خدماتی که پس از خرید برای کاربران عضو ارسال می‌شود دارای نام و مشخصات است اما کاربر عضو باید از رسید و یا کد دریافتی مراقبت نماید و چنانچه به هر دلیلی آن رسید مربوطه مفقود شود و یا شخص دیگری از آن استفاده کند، شرکت در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.
 شماره دو نام چاپ شده روی رسید، نامی است که کاربر در زمان عضویت به شرکت ارائه داده است. بنابراین شرکت کسب‌و‌کار نوین ایرانیان در خصوص هرگونه مغایرت نام با هویت واقعی خریدار مسئولیتی ندارد و درصورت بروز هرگونه مغایرت، خریدار حق استفاده از رسید خود را نخواهد داشت.
 شماره سه اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از شرکت به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین شرکت مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد.
 شماره چهار به منظور تعمیرات دوره‌ای این سایت به‌طور موقت غیرقابل دسترس می‌شود و کاربران حق اعتراض ندارند.
 شماره پنج شرکت این حق را داشته که در هر زمان کلیه فعالیت‌های سایت را متوقف نموده و با پرداخت باقی مانده حساب اعضا کلیه فرآیندهای سایت و فعالیت‌های مربوطه را به‌طور دائمی متوقف نماید و کاربر عضو حق هیچگونه اعتراضی نسبت به این امر را ندارد.
 شماره شش تولید غیرقانونی- فروش و یا تجارت رسید کالا و خدمات که توسط شرکت ارسال شده ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌کننده آن برخورد می‌شود.
 شماره هفت چنانچه حسب مورد به جای ایمیل از طریق پیام کوتاه و یا سند کاغذی استفاده شود در این صورت اسناد کاغذی و یا پیام کوتاه به جای پست الکترونیک اثری بر حقوق و تعهدات کاربر عضو ندارد.
 شماره هشت شرکت از کلیه اطلاعات کاربران عضو اعم از اطلاعات دریافتی و ارسالی، (Backup) تهیه نموده و از آن نگهداری می‌کند تا در صورت بروز هرگونه خطری برای یک نسخه، نسخه دیگر مصون بماند.
 شماره نه

کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. 

 همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند.

 شماره ده   چنانچه هر یک از کاربران ماده (فوق) را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد می شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را برای هرگونه عمل تجاری از دست می‌دهد.

 


 

 

این صفحه را به اشتراک گذارید
بپر بالا

همکاری با مدارس و شرکتها اساتید آسان کنکور درباره آسان کنکور لیست قیمت محصولات

Copyright 2016-2017 asankonkur.com

استفاده از مطالب فروشگاه آسان کنکور فقط برای مقاصد غیرتجاری و باذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه آسان کنکور ایرانیان (آسان کنکور) میباشد.
آدرس: تهران، خیابان امام خمینی(ره)، بین رودکی و نواب پلاک652

Konkur Gift
مشخصات خود را درج نمائید و از تخفیف ها و جدیدترین محصولات آموزشی مطلع گردید

و یا با ما تماس بگیرید.

asankonkur.com